4 KROKY K OBNOVENÍ ZDRAVÍ POMOCÍ VAŠEHO VLASTNÍHO MIKROBIOMU

Způsob, kterým i VY dosáhnete zdraví a obnovíte své síly!

  • Cítíte se většinu času unavená? Máte zase špatnou náladu?

  • Je vaše břicho nafouklé, máte často křeče, trápí vás zácpa nebo průjem?
  • Usínáte uprostřed dne? A v noci nemůžete spát?
  • Ještě jste si neodpočinula od mestruace a už vás trápí nepříjemný výtok?
  • Chcete si udržet energii a elán do vysokého věku?

Nikdy není pozdě změnit to, co nefunguje.

Jsem lékařka a pracuji v oboru gynekologie-porodnictví už 20 let. Potkávám ženy zdravé, spokojené a sebevědomé, které mě navštěvují pouze preventivně.

Potkávám však i ženy, jako jste Vy, které trápí opakující se potíže, kde obvyklá léčba nepřináší dostatečnou úlevu

Ten omezený čas během návštěvy ambulance obvykle nestačí k vysvětlení všech příčin jejich potíží a ke správné motivaci k potřebným změnám.

Přitom to nejsou ani složité, ani omezující změny. My, ženy jsme mnohdy ochotné k ještě drastičtějším omezením kvůli svému vzhledu, i když stejně nevedou k trvalému efektu.

Proto vznikl tento e-book.

Věřím, že každá žena je schopna léčit sama sebe.

"Necítím se zdravá. Lékař mi doporučil omezit stres a více odpočívat. Jak mám odpočívat, když zvládám méně práce než kdykoliv předtím a k tomu potřebuji hektolitry kávy. Mám neodbytnou chuť na sladké, nafouklé břicho, po obědě mě bolí žaludek a chce se mi spát. Nemám energii věnovat se svým dětem a partnerovi. Cítím výčitky. Nemám se ráda." 

Vypadá tak Váš život? Změňte to! Nikdo jiný to za Vás neudělá.

Změny se nikdy nedělají snadno, především pokud zaberou několik týdnů, ale sama se na svém těle přesvědčíte, jak se mění k lepšímu.

Už žádné nafouklé břicho a bolestivá zácpa. Únava zmizí a zlepší se i Vaše nálada. Jako úžasný bonus navíc získáte nejlepší prevenci před vznikem autoimunitních onemocnění, cukrovky, onemocnění srdce a cév, ale i tak závažného onemocnění jako je rakovina.

Správné změny, které uděláte dnes, Vás přibližují k lepšímu zítřku.

Co e-book "Zdravý mikrobiom" obsahuje?

MIKROBIOM

Dozvíte se, co to je mikrobiom.

SYMBIÓZA

Proč je pro člověka tolik důležitá!

DYSBIÓZA

Její příčiny a důsledky na zdraví člověka.

4 KROKY KE ZMĚNĚ,

které zvládnete i Vy a budou Vás bavit.

JSME TO, CO JÍME

aneb proč je změna stravy to, co musíte udělat.

A MNOHO DALŠÍHO...

můžete se těšit na celostní pohled, vzorový jídelníček...

To vše přehledně a uceleně na 78 stranách, společně s přehledem nejlepších potravinových doplňků a tipů na samomedikaci.

Chcete nakouknout pod pokličku?

E-book bych doporučila všem ženám, které hledají příčinu obtíží a nechtějí do nekonečna pouze překrývat příznaky. Propojení důležitosti střevní mikroflóry s "ženskými obtížemi" jako jsou opakující se záněty je podceňované téma. V knize jsou popsány postupy, jak zkvalitnit střevní mikrobiom a tím také pozitivně ovlivnit jak vaginální mikroflóru, tak celkově zdraví a tělesnou pohodu. Našla jsem zde také obsáhlý soupis konkrétních výrobků, které uleví od akutních příznaků, ale také těch, které mezi tím řeší příčinu. Všechny tyto produkty jsou doporučovány na základě referencí pacientek paní doktorky, což je pro mě důvěryhodný zdroj informací. Sama se již roky zabývám vlivem střevní mikroflóry na zdraví člověka, i přes to jsem se v e-booku dozvěděla spoustu nových a zajímavých informací, které využiji jak v osobním, tak profesním životě 🙂
MUDr. Tereza Feltoni Gurini
Jestli jste si mysleli, že víte o zdravém stravování úplně všechno,tenhle e-book Vám otevře oči, Je to první krok ke změně. Dozvíte se mnoho fascinujících poznatků a budete se dívat jinak na Vaše stravování. Autorka velice dopodrobna popisuje poznatky zdravého mikrobionu, které stojí za zdravím jak našeho těla tak naší psychiky. V knize je mnoho praktických rad a záleží jen na Vás, které budete následovat. Vřele doporučuji. Sama jsem vyzkoušela jednu z vyjmenovaných diet GAPS, a díky ní jsem se zbavila svých zdravotních potíží.
Lucka
Stáhla jsem si dnes Váš e-book o mikrobiomu, který je skvělý. Postupně si jej prostudovávám, doplňuje a krásně propojuje mnoho znalostí, které už jsem doposud nasbírala.
Lucie P.

Odhalení pravého významu mikrobů, kteří žijí s námi v našem těle, je jeden z nejdůležitějších vědeckých objevů dneška. 

Každý z nás dostane po narození "do vínku" unikátní mikrobiom, který se během našeho života neustále mění, a tím se mění i jeho vliv na nás a naše zdraví.

Vytvořte sobě i svým blízkým nový a zdravý životní styl založený na zkušenostech našich předků, inspirovaný základními principy čínské medicíny a podpořený nejnovějšími vědeckými poznatky.

Ovládněte své bakterie Vy, jinak ovládnou ony Vás.

Nedokážu důležité změny udělat za Vás, ale chci Vám pomoci, aby jste je zvládla sama, proto Vám jako bonus společně se zakoupeným e-bookem odešlu i podrobný vzorový jídelníček "Dieta 5 ročních období" na celých 5 týdnů pro inspiraci.

Po pochopení principů stravování podle ročních období využijete pro tvorbu vlastního jídelníčku také "tabulku potravin podle 5 elementů" vycházející z poznatků čínské medicíny.

Stáhněte si e-book "Jsem žena - Zdravý mikrobiom"
+ bonus vzorový jídelníček "Dieta 5 ročních období"
+ tabulka rozdělení potravin podle 5 elementů

Cena e-booku je 390 Kč vč.DPH. 

Máte nějaké další dotazy?

Napište mi na info@nejenkrasna.cz nebo volejte na +420603106365.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.