Nemusíte věřit, ale nenechte si ujít šanci, zkusit to!

Síla přírody v rukách vědy vás vrátí ke kořenům zdraví...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Milé ženy,

jak víte z mých stránek, věnuji se hodně problematice lidského mikrobiomu. Dá se říct, že jsem tím přímo posedlá 🙂 To, jak jsou naše tělesné zdraví a duševní rovnováha přímo závislé na stavu našeho mikrobiomu, který se mění podle vlivů prostředí kolem nás a podle naší životosprávy, je přece fascinující! Šance na dlouhý život plný energie, když pochopíme, co je pro nás přirozené, není malá!

Naskytla se mi příležitost seznámit se s produkty firmy Harmonelo. Jejich sirupy jsou unikátní právě v tom, že obnovují střevní mikrobiom a obsahují řadu účinných látek v přírodní formě, a proto pro mne představují právě tuto šanci.

To, že nabízím tyto sirupy i vám, je pokračováním mé snahy podporovat a inspirovat všechny ženy, které chtějí pečovat o své zdraví.  

Rozhodla jsem se jejich účinky vyzkoušet sama na sobě. To, jakou změnu mi synergické sirupy vnesou do života, můžete sledovat anebo se ke mně přidat v FB skupině - zde, kde vám nabízím i online konzultace ohledně výběru produktu nebo dávkování zdarma.

Půjdete do toho se mnou? Těším se na Vás, Vaše Martina.